Start arrow O gabinecie

 

 

PROFESJONALNY KURS

HIPNOZY I HIPNOTERAPII

WG METODY KACZOROWSKIEGO

"IMAGOTERAPII"

20, 21, 22 WRZESIEŃ 2019

Informacje i zapisy

Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii

Wrocław, ul. Gostyńska 13

Tel. 71/ 343 07 97 , kom. 601 99 70 17

mail: kurs.hipnoza@gmail.com

Więcej informacji

 

Centrum Medycyny Naturalnej powiązane jest z Gabinetami Terapeutycznymi w zakresie Psychoterapii, Fizjoterapii, Masaży, Terapii Manualnych, Bioenergoterapii Uzdrawiania Duchowego, Gabinetu Hipnozy - Hipnoterapii i Psychoterapii oraz Gabinetami Lekarskimi medycyny ogólnej, irydologii, homeopatii, konsultacji i porad medycznych oraz uzależnień.
W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w nieustannym stresie, borykamy się z różnego rodzaju problemami, coraz trudniej jest nam się odnaleźć w otaczającej rzeczywistości. Dlatego też często popadamy w depresję, zaburzeń psychicznych, bezsenności lub uciekamy w nałogi (lekomania, zaburzenie odżywiania, nikotyna, alkoholizm, narkomania, hazard i inne) próbując zagłuszyć emocje, stłumić ból, poczucie winy, zagubienia, bezradności czy frustracji. To oczywiście nie pomaga nam rozwiązać dotychczasowych problemów - wręcz przeciwnie, pogłębia je i stwarza dodatkowe. W tej sytuacji szukamy między innymi pomocy medycznej, terapeutycznej i rehabilitacyjnej.


 Centrum Medycyny Naturalnej jest miejscem gdzie nie ma podziału na medycynę konwencjonalną i niekonwencjonalną dr Andrzej Kaczorowski - psycholog - hipnolog  specjalista medycyny naturalnej współpracuje i nadzoruje pracę w Centrum z dr Zofią Górnicką Kaczorowską lekarzem medycyny ogólnej - specjalista homeopatii i irydologii. Wspólnie wyznają zasadę, że medycyna jest jedna i należy korzystać z całej jej skarbnicy by pomagać ludziom chorym fizycznie, psychicznie, umysłowo oraz duchowo całościowo czyli holistycznie.

Irydologia jest podstawowym elementem diagnozy choroby poparta badaniami lekarskimi. A następne zabiegi, terapie, poparte wiedzą ich właściwości, pozostają efektem wyleczenia i uzdrowienia i wzmocnienia odporności immunologicznej i psychicznej pacjenta.
Obecny postęp i zmiany ekonomiczno-gospodarcze w kraju powodują, że coraz więcej osób popada w depresję, stres i nałogi, czego efektem są choroby o podłożu psychosomatycznym. Pogarszający się stan zdrowia psychicznego z powodu niezadowolenia z życia i frustracji objawia się chorobami objawowymi gdzie doraźną pomoc można znaleźć w naszym gabinecie która jest bardzo skuteczna.

W Centrum Medycyny Naturalnej we Wrocławiu  pacjent otoczony jest fachową i kompleksową opieką zarówno ze strony lekarzy, jak specjalistów medycyny naturalnej: psychoterapeutów, rehabilitantów i terapeutów. Trafiają tu osoby, które straciły
już wszelką nadzieję na normalne zdrowe i szczęśliwe życie.
Nasze Centrum jest zbiorem koncepcji, środków, metod i technik diagnostycznych i terapeutycznych opierających się na siłach natury, środkach i terapiach naturalnych.
Diagnoza polega nie tylko na rozeznaniu, ocenie i bilansie własnych sił organizmu który powinien sam uporać się z chorobą, a nawet wyjść z niej wzmocniony i uodporniony na jej ponowne ataki w przyszłości, a poprzez

hipnoterapię zaprogramowany na zdrowie i pozytywne nastawienie do życia ludzi i samego siebie.
W terapii pomocniczej są stosowane dodatkowe urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne, stymulujące oraz rehabilitacyjne takie jak:
- Materac magnetyczny MRS 2000,
- Laser Bio-magnetyczny do laseropunktury ,
 - Lampa Bionik - leczenie spolaryzowanym światłem,
- Digezapper - usprawnia układ immunologiczny,
- Selektoplus: generator prądów selektywnych, oraz inne urządzenia rehabilitacyjne.

Psychologiczne terapie w połączeniu z duchowym uzdrawianiem poparte są badaniami lekarskimi z wykorzystaniem technik terapeutycznych indywidualnie dobranych do każdego przypadku daje doskonałe efekty lecznicze i terapeutyczne.
 

 

 

GABINET PSYCHOLOGICZNY
Hipnozy i Hipnoterapii

Seanse hipnozy i hipnoterapii

 tel. (71) 343 07 97

kom. 0601 997 017


ul.Gostyńska 13

51-222 Wrocław

email: kaczorowski.info@gmail.com

 

GABINETY LEKARSKIE
Medycyny Ogólnej

Konsultacje med. - Homeopatia i Irydologia

tel. (71) 343 07 97

kom. 0601 680 611

 

ul.Gostyńska 13

51-222 Wrocław

email: hommed@wp.pl

Nasze strony www:

 

www.kaczorowski.info

Facebook Andrzej Kaczorowski

 

ZAPRASZAMY!

 

Informacja i rejestracja codziennie w godzinach 10-18

 

 

 PROFESJONALNY KURS

HIPNOZY I HIPNOTERAPII

WG METODY KACZOROWSKIEGO

"IMAGOTERAPII"

22, 23, 24 CZERWCA 2018

Informacje i zapisy

Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii

Wrocław, ul. Gostyńska 13

Tel. 71/ 343 07 97 , kom. 601 99 70 17

mail: kurs.hipnoza@gmail.com

Więcej informacji

 

 
« poprzedni artykuł