Start arrow Terapie i zabiegi
Terapie i zabiegi
Andrzej Kaczorowski - Hipnoza i hipnoterapia PDF  | Drukuj |  Email

Hipnoza i hipnoterapia

dr  Andrzej Kaczorowski

drAndrzej Kaczorowski

psycholog - hipnoterapeuta

Andrzej Kaczorowski jest psychologiem i – hipnoterapeutą, od wielu lat zajmuje się wieloma rodzajami hipnozy, którą łączy z innymi metodami terapeutycznymi. Jest najpopularniejszym polskim hipnoterapeutą. Zjawiskiem sztucznego snu (hipnozy) zajmuje się już od wielu lat. Jest absolwentem wielu znanych ośrodków uzdrawiania i leczenia w kraju i zagranicą, gdzie również szkoli się w innych metodach hipnozy i autohipnozy oraz teorii psychoanalitycznej terapii, hipnozy eriksonowskiej, klinicznej, bioenergetycznej, szczególnie na bazie Instytutu Psychologii w Moskwie gdzie otrzymał tytuł doktora kandydata nauk psychologicznych hipnozy klinicznej.Tytuł doktora teologii otrzymał natomiast na Seminarium Teologicznym w Uniwersal City Texas w USA. Specjalność uzdrawianie duchowe i praktyki spirytualne, zaś tytuł hipnolog z dziedziny pedagogiki i sportu uzyskał w Moskiewskiej Szkole Hipnozy w Moskwie. 
Jego wiedza i nauki hipnozy u najlepszych nauczycieli za granicą, w kraju, a szczególnie w Rosji pozwala mu osiągać sukcesy nie tylko w efektach terapeutycznych w hipnoterapii, ale również w wykorzystaniu hipnozy w innych dziedzinach, a szczególnie w polityce, reklamie, nauce, kryminalistyce, medycynie, psychoterapii, uzdrawianiu duchowym, doświadczeniach metod dotychczas nieznanych, parapsychologicznych, a nawet w tzw. pokazach estradowych, na których dr Andrzej Kaczorowski demonstruje dotychczas nieznane techniki i tajniki hipnozy estradowej w celach zabawowych, jak zbiorowe seanse uzdrawiające w połączeniu z uzdrawianiem duchowym, przekazem energii w którym uczestniczą współpracujący z nim terapeuci asystenci.

 

Czytaj całość
 
Zofia Górnicka-Kaczorowska - Irydologia PDF  | Drukuj |  Email
dr Zofia Górnicka - Kaczorowska
dr Zofia Górnicka - Kaczorowska
Irydologia zajmuje się oceną zdrowia człowieka na podstawie tęczówki oka.   

Jak to możliwe?

Tęczówka jest mapą. Każdy narząd wewnętrzny organizmu, za pośrednictwem włókien układu nerwowego ma połączenia z określonym polem tęczówki. Odpowiednie pola i punkty na tęczówce odpowiadają określonym narządom czy układom. Budowa tęczówki przypomina budowę tkanki łącznej (stawów, naczyń krwionośnych).
Czytaj całość
 
Zofia Górnicka Kaczorowska - Homeopatia PDF  | Drukuj |  Email
dr Zofia Górnicka - Kaczorowska
dr Zofia Górnicka - Kaczorowska
Homeopatia to dziedzina medycyny, w której podobne leczy się podobnym . Jest to terapia, która zajmuje się wszystkimi chorobami.   
Jej najważniejszą zasadą jest dodawanie sił organizmowi, np. wspomaga się gorączkę, która jest naszym naturalnym mechanizmem obronnym. Medycyna konwencjonalna (alopatyczna) stosuje leki przeciw wszystkiemu: przeciwgorączkowe, antybiotyki, przeciwbiegunkowe, antydepresyjne. Homeopatia poszła inną drogą. Dolegliwość każdego pacjenta traktuje się indywidualnie. Homeopata leczy pacjenta a nie chorobę. 
Czytaj całość