Start arrow Bioterapia, czakroterapia - Bogusław Studenny
Bioterapia, czakroterapia - Bogusław Studenny PDF  | Drukuj |  Email

Bioenergoterapeuta

Studenny Bogusław zajmujący się akupresurą i zaawansowanym uzdrawianiem pranicznym kolorowymi bioenergetycznymi kulkami o większej działaniu i mocy.

 Bogusław Studenny jest bioenergoterapeutą ,instruktorem sztuk walki

m. in. leczniczego tai-chi, licencjonowanym płetwonurkiem o pięciu specjalnościach jak również asystentem słynnego psychologa hipnoterapeuty dr Andrzeja Kaczorowskiego przy terapiach indywidualnych i seansach zbiorowych terapeutyczno-uzdrawiających.

Bioenergoterapeuta wykorzystuje zaawansowane zabiegi praniczne dotyczące : odporności i układu obronnego, chorób oczu, uszu i gardła, chorób skóry, serca i układu krążenia, chorób układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, rozrodczego ,chorób układu wydzielania wewnętrznego ,chorób kostno-stawowego i mięśniowego, chorób krwi , mózgu i układu nerwowego, guzów łagodnych i złośliwych-nowotwory(możliwość dojazdów).

Praniczne Uzdrawianie Kolorami - starożytna nauka i sztuka lecznicza, która

do uzyskania poprawy w ciele fizycznym wykorzystuje działanie prany(ki,

bioenergii) poprzez wykonywanie zabiegów(manipulacji) na ciele bioplazmatycznym pacjenta energetycznymi kulkami o odpowiednim kolorze.

Ciało bioplazmatyczne -świetlne pole energetyczne otaczające i pochłaniające człowieka zwane przez jasnowidzów ciałem eterycznym(powłoka) lub sobowtórem eterycznym, a pobierające pranę i rozprowadzającą ją po całym fizycznym organizmie. W ciele bioplazmatycznym znajduje się kilka głównych kanałów energetycznych (bioplazmatycznych) przenoszących energię i tysiące o mniejszym znaczeniu zwanych merydianami. Krążąca w tych kanałach prana odżywia i regeneruje całe ciało.

Bioplazma

- niewidzialne, energetycznie ciało zbudowane z subtelnej eterycznej materii.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »