Centrum Medycyny Naturalnej
    Terapie i zabiegi:
www.medycynanaturalna.wroclaw.pl » zespół specjalistów »  Drukuj »

Warning: include(../menu_up.php): failed to open stream: No such file or directory in /terapie/index.php on line 67

Warning: include(../menu_up.php): failed to open stream: No such file or directory in /terapie/index.php on line 67

Warning: include(): Failed opening '../menu_up.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /terapie/index.php on line 67

Terapia jasnowidzenie, uzdrawianie duchowe, chirurgia fantomowa


Marek Maćkowski - terapeuta

• Uzdrowiciel - praca z energiami (duchowymi)
• Mistrz Channelingu - komunikacji z istotami światła
• Mistrz Chirurgii Fantomowej - operacje bezkrwawe (wewnątrz ciała)
• Jasnowidz -  obdarzony jest darem jasnowidzenia i jasnosłyszenia
• Hipnoterapeuta - wg metody dr Kaczorowskiego
• Terapeuta - refleksoterapia uciskowa

Posiada umiejętności zmiany pola energetycznego i psychicznego człowieka, co w efekcie przynosi jego pacjentom natychmiastową ulgę.

Dzięki wglądowi w ludzkie emocje i myśli dociera do przyczyn różnorodnych chorób. Pobierał nauki uzdrawiających technik od mistrzów wschodu w Indiach, Tybecie i Chinach, dzięki którym, poznaje Twoje bolączki i może Cię ochronić przed kłopotami a nawet śmiercią.
Dyplomowany hipnoterapeuta pobierał nauki u dr Kaczorowskiego i dr Daniłowa.

Poddając się jego terapii odzyskasz spokój, zdrowie i pogodę w duchu czyli, oczyści kolor Twojej aury. Marek potrafi też zmienić smak i właściwości wody czyniąc ją uzdrawiającą o cechach podobnych do wody z Lourdes.
Marek podwyższa Twoją wibrację i udrażnia kanały energetyczne, co pobudza i powiększa Twoje centralne ośrodki energetyczne  czakry..

Ma to decydujący wpływ na Twoją stabilność psychofizyczną.
Dokonuje bezdotykowych, bezkrwawych operacji wewnątrz ludzkiego ciała powodując, że zdeformowane i chore komórki są wydalane przez organizm samoczynnie.

Chirurgia fantomowa- duchowa wykonuje bezkrwawe operacje. Usuwa wrzody, cysty, rozpuszcza kamienie, powoduje szybkie zrastanie wszelkich złamań w tym skuteczny na urazy i ból kręgosłupa.

Techniki jakie stosuje to :
Reiki, channeling, misy tybetańskie, koloroterapia, muzykoterapia (własna), hipnoterapia. Uzdrawiania wspomagane są wiedzą o czakrach i punktach zaburzeń energetycznych, które są dla niego widoczne, bo ma wgląd w te miejsca trzecim okiem.

Marek współpracuje z ludźmi świata nauki, pomaga im poprzez channeling, czyli przekaz od nieznanego nam wymiaru/ zrozumieć niektóre duchowe prawa materii.

Jego pole jaźni duchowe jak i bioenergii jest ogromne i dociera wszędzie, gdzie sięga myśl. Czyni to z fantazją i osobistym urokiem, co rozluźnia ludzi. Daje im poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Zasadą Marka jest nie szkodzić co jest szczególne ważne w pracy duchowej wymagającej dużej fachowości i praktyki. Marek wypracował własną i niepowtarzalną metodę komunikowania się z duchami /istotami/ z innego wymiaru.
Autorska metoda channelingu - pozwala mu na kontakt lub przesłuchanie ludzi, którzy mieli kontakt z UFO, by im pomóc zapomnieć lub przytępić to wspomnienie, które nie zawsze jest optymistyczne i przyjemne.

więcej na stronie www.energiazycia.pl