Start arrow Digezapper
Digezapper PDF  | Drukuj |  Email
Digezapper
Digezapper
Wiemy obecnie, że osłabiony organizm ludzki nie będący w stanie sam walczyć z drobnoustrojami, może za pomocą generatora częstotliwości zostać oczyszczony z tych drobnoustrojów. Gdy poddamy chorobotwórcze drobnoustroje działaniu prądu o niskich częstotliwościach, zostają wtedy rozerwane ich błony komórkowe, co powoduje ich zniszczenie w organizmie. Zjawisko to nazywane jest "zappingiem".
 
 
 
 
Zalety stosowania  DIGEZAPPERA:
- zwiększa odporność organizmu,
- poprawia krążenie krwi
- wyrównuje poziom energetyczny w komórkach
- niszczy w organizmie drobnoustroje chorobotwórcze takie jak:
bakterie, wirusy, grzybice i pasożyty bez stosowania leków i antybiotyków
- wyrównuje procesy metaboliczne, dzięki czemu możemy utrzymywać właściwą wagę ciała
 
Digezzaper - terapia
Digezzaper - terapia
Od czasu odkrycia prądu elektrycznego, znajduje on różnorodne zastosowanie w dziedzinie medycyny, zarówno w diagnostyce, jak i terapii. Praktyczne zastosowanie tej możliwości zaczęła wykorzystywać dr Hulda Clark z Kanady. W swoich pracach badawczych odkryła, że każdy żywy organizm ma określoną częstotliwość drgań. Przetestowała poszczególne drobnoustroje chorobotwórcze i dokładnie oznaczyła ich pasma drgań. Pleśnie mają częstotliwość od 80.000 do 140.000 drgań na sekundę (80-140 kHz), bakterie, wirusy, robaki, glisty drgają w częstotliwości od 300 - 430 kHz, a tasiemce i jednokomórkowce, np. ameby od 350 - 475 kHz. Częstotliwość drgań komórek w organizmie ludzkim wynosi od 1520 do 9460 kHz.
Gdy poddamy chorobotwórcze drobnoustroje działaniu prądu o niskich częstotliwościach, zostaną wtedy zerwane ich błony komórkowe, co spowoduje ich zniszczenie w organizmie. Zjawisko to nazywane jest "zappingiem". Stało się jasne, że osłabiony organizm ludzki nie będący w stanie sam walczyć z drobnoustrojami, może z pomocą generatora częstotliwości zostać oczyszczony z tychże drobnoustrojów.
 
 
Elektryczny aparat o nazwie DIGEZAPPER niemieckiej firmy MEDI - GEN jest właśnie takim generatorem. Jest bardzo poręczny, lekki i prosty w obsłudze. Zasilany przez baterię 9 V, jest bezpieczny w użyciu. Posiada dwa cyfrowe programy działania:
7 - minutowa praca w trzech odstępach odstępach oraz praca ciągła do 60 minut.
Urządzenie generujące bio - częstotliwości DIGEZAPPER jest najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem w swojej klasie. Zostało skonstruowane według wytycznych EN 60601 dla zapewnienia bezpieczeństwa pod elektrycznym. Jakość tego urządzenia spełnia normy ISO 9001 jak również CE. Obecnie w Niemczech ta metoda leczenia znalazła zastosowanie u ok. 5.000 terapeutów: lekarzy, stomatologów i weterynarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »