Start arrow Fotel "Royal"
Fotel "Royal" PDF  | Drukuj |  Email
Fotel Royal
Fotel Royal
FOTEL "ROYAL" wykonuje masaż SHIATSU!. SHIATSU oznacza najbardziej satysfakcjonujący masaż, dogodny, komfortowy, we współczesnym stylu. Jest to automatyczny masaż, który daje jednak poczucie niezwykle ludzkiego, zaprojektowanego zgodnie z opatentowana technologią (Humań Touch TechnologyR) dla ludzi aktywnych, by mogli Żyć, Bawić się i Odpoczywać. Ten wielofunkcyjny system masażu, (technologia ludzkiego dotyku) dokładnie naśladuje terapeutyczne techniki stosowane przez profesjonalistów fizjoterapeutów, masażystów, specjalistów od kręgosłupa i pleców, który polecany jest przez Amerykańskie Kolegium Ortopedów Kręgarzy.

 

 

 

Jest tak zaprojektowany aby dopasować się do naturalnego komfortu Twojego kręgosłupa i poruszać się trójwymiarowo w czterech różnych trybach. Oferujemy intensywny masaż o profesjonalnym dotyku, przenikający głęboko w ciało, zapewniając maksymalną ulgę i efekty terapeutyczne, poprzez:

 

Wałkowanie
Wałkowanie
Wałkowanie
polega na zdecydowanym ucisku, najpierw jedną stronę kręgososłupa, a następnie drugą. Uwalnia to od napięcia, rozluźnia mięśnie i przygotowuje pecy do głębszego masażu.

 

 


Ugniatanie
Ugniatanie
Ugniatanie
Następnie masaż staje się głębsze, ujędrniając mięśnie i poprawiając krążenie.

 

 

 Uciskanie
Uciskanie
Uciskanie
zdecydowanie uciska mięśnie wzdłuż twojego kręgosłupa. Pomaga to poprawić zdolności ruchowe i sylwetkę (posturę).

 

 Ostukiwanie
Ostukiwanie
Ostukiwanie

Jest to głęboka terapia stosowana szeroko w medycynie sportowej. Uelastycznia połączenia kręgów, usuwa napięcia i wzmacnia całe.
 
 
 
 

 

Parametry masażu dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta, przez terapeutę.
W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie nasi pacjenci, oraz osoby towarzyszące mogą korzystać z tego wspaniałego urządzenia terapeutycznego - nieodpłatnie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »