Start arrow Komputerowa Diagnostyka Bioinformacyjna
OBERON METAPATHIA SYSTEM PDF  | Drukuj |  Email
Komputerowa Diagnostyka Bioinformacyjna

OBERON METAPATHIA SYSTEM
Komputerowa Diagnostyka Bioinformacyjna 
 

  

Lek. med. Halina Worobiowa to specjalista Okulista Irydolog. Ukończyła Akademię Medyczną w Odessie ze specjalizacją Okulistyka.http://oberonpl.w.interia.pl/worobiowa.jpg Przez 10 lat pracowała jako pracownik naukowy w Instytucie Naukowym Chorób Ocznych im. Fiłatowa w Odessie. Ukończyła specjalistyczne kursy z zakresu irydodiagnozy, a od siedmiu lat pracuje jako irydolog.

Obecnie zajmuje się kompleksową diagnostyką bioinformacyjną,. Diagnozę całego organizmu określa z pomocą urządzenia o nazwie OBERON.

OBERON to unikalna aparatura, która umożliwia kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całości już na poziomie komórkowym.
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_2.jpg

Działa dogłębnie i bardzo dokładnie, gdyż wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Jednocześnie działa bezinwazyjnie, nie wpływając w żaden sposób na strukturę wewnętrzną komórek.

Jest bardzo dokładny, diagnozuje istniejące choroby, głębokość stanu patologicznego oraz uszkodzenia czynnościowe, które mogą doprowadzić do zmian patologicznych. W praktyce oznacza to określenie pewnych predyspozycji, które posiada dany organizm do zachorowania na poszczególne dolegliwości, przykładowo gruźlicę czy torbiele jajników.
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_3.jpg

Badanie trwa około godziny i nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań ani specjalnie przeprowadzonych wcześniej badań. Jednocześnie w trakcie samego badania osoba badana poznaje dokładnie jego przebieg na ekranie komputera, dzięki czemu lepiej zapoznaje się ze specyfiką i dokładnością działania OBERONu. Aby lepiej określić stan pacjenta, lekarka wypytuje o przebyte choroby i bóle, stany zapalne, dzięki czemu na podstawie swojej wiedzy, wskazuje narządy i układy, które mogą być zakażone.

Pacjent zakłada słuchawki na uszy a datkowo na czoło nakierowany jest strumień fal elektromagnetycznych, który umożliwia kompletny przepływ informacji na poziomie komórkowym.

W trakcie badania na monitorze pokazują się rysunki poszczególnych organów i narządów ludzkiego ciała. Na tych rysunkach pojawiają się znaczki różnego rodzaju, wskazujące na stopień (...) ludzkiego organizmu. Począwszy od żółtego wielokąta, określającego stan komórek na zdrowy, aż po czarne kwadraty wskazujące na chore miejsca.

Zdjęcie oznaczeń
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_4.jpg

W czasie badania pacjent słyszy w słuchawkach pukanie, będące potwierdzeniem sprawdzenia poszczególnych punktów na danym narządzie przez program. Nie jest to jednak uczucie nieprzyjemne. Jednocześnie cały czas obserwuje na ekranie proces diagnozowania swojego organizmu.

Po przeprowadzeniu badania lekarz zaczyna analizować poszczególne organy pacjenta, sprawdzając każdy z badanych punktów oraz stan, w jakim się one znajdują. Następnie porównuje je pod kątem możliwych chorób, jakie są lub mogą być w przyszłości i weryfikuje te dane na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia.

Lekarz wczytując się w trakcie badania w oznaczenia pojawiające się na rysunkachposzczególnych narządów, analizuje możliwe przypadłości, określając stopień prawdopodobieństwa ich wystąpienia u pacjenta. Wątroba, trzustka, dwunastnica, nadnercza, mózg, żyły, stawy, nerki - za pomocą tego urządzenia można określić z prawdopodobieństwem niemal stu procentowym istnienie choroby w całym organizmie, również w stadium początkowym, jak również wirusy i pasożyty, również te, których istnienia pacjent nawet nie podejrzewa. 
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_5.jpg

W przypadku stuprocentowego określenia dolegliwości, polegającego na odnalezieniu chorych miejsc - komórek - w organizmie, program komputerowy podaje również możliwe leki do zaaplikowania choremu. Jednak od lekarki zależy, który lek można przyjąć, gdyż to ona w pełni analizuje stan zdrowia pacjenta. OBERON ukazuje jedynie możliwości zachorowań w zależności od stanu poszczególnych komórek organizmu - lekarz ma za zadanie wystawić ostateczną diagnozę. Na podstawie danych uzyskanych w trakcje badania pani Worowiowa komputerowo weryfikuje skuteczność stosowanych leków i dobrać najlepsze dla niego środki, w tym również środki homeopatyczne oraz zioła.

Oberon pozwala na weryfikację i monitoring skuteczności procesu leczenia w czasie jego trwania. Dlatego też, co kilka tygodni można analizować zmiany zachodzące w organizmie pod wpływem wskazanej przez lekarza kuracji. 
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_6.jpg

Po badaniu pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z opisem sporządzonym przez panią doktor Worowiową.

Ważnym aspektem jest fakt, że badanie jest bezinwazyjne, gdyż nie wiąże się z żadnym promieniowaniem, oraz bezbolesne. W żaden sposób nie wpływa na komórki organizmu i nie przekazuje im żadnych fal, przyjmując jedynie informacje i przekazując je do systemu.

Należy pamiętać, że badanie OBERONEM diagnozuje stan całego organizmu, dzięki czemu można wychwycić choroby we wczesnym stadium oraz skłonności, które w przyszłości mogą skutkować ciężkimi chorobami. Dzięki temu badaniu pacjent może dostosować swój tryb życia i sposób leczenia tak, aby uniknąć przykrych powikłań.
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_7.jpg

Rekomendacja:

Postanowiłam przetestować na swoim organizmie OBERON, poddając się badaniu dr Worowiowej. Założyłam słuchawki na uszy. Pani doktor włączyła urządzenie i zaczęła obserwować przebieg badania na monitorze. W tym czasie nie miałam żadnych przykrych odczuć, chociaż początkowo byłam przekonana, że przez trzymane przeze mnie elektrody będzie przebiegał prąd, co będzie dość bolesne. Okazało się, że nic takiego nie miało miejsce, a urządzenie przekazywało jedynie fale elektromagnetyczne, odbierając informacje od poszczególnych komórek mojego ciała. W tym czasie na ekranie pojawiały się rysunki narządów i organów, zaznaczając stan zdrowia w określonych miejscach. Bo badaniu, które trwało około 10 minut pani doktor rozpoczęła weryfikację danych, jakie wpłynęły do programu, omawiając każdy z czynników, który analizowała, również pod kątem pasożytów i wirusów. 
http://oberonpl.w.interia.pl/oberon_10.jpg

Badanie wykazało plamy na górnej części płatów płucnych, co było prawdą, gdyż takowe istnieją po ciężkim zapaleniu płuc, jakie przeszłam. Było to zapewne związane z kolejną informacją o predyspozycji do gruźlicy ze względu na stan zdrowia. Potwierdziła się również wersja o słabych żyłach oraz (słabe ciśnienie) i problemach z tarczycą.

Również informacja o piasku w nerkach była prawdziwa, gdyż niedawno robiłam badania i wiedziałam o jego istnieniu. Podobnie problemy z wątrobą - niezbyt poważne, ale jednak - od pewnego czasu leczę ją za pomocą masażu leczniczego.

Analizując wiarygodność badania, któremu się poddałam, nie wykryłam żadnych elementów, które mogłyby podważać autentyczność. Pani doktor nie wskazała żadnej choroby czy dolegliwości, której nie mam, a którą OBERON mógł błędnie wskazać, jak również nie pominęła żadnej, o której wiem, że istnieje.

Dlatego też polecam badanie OBERONEM zwłaszcza dla osób, które mają pewne dolegliwości, których nie mogą się pozbyć, lub tradycyjnie leczone nie widzą poprawy jak również dla osób, które kompleksowo i bezboleśnie chcą sprawdzić stan swojego organizmu.

Lek. med. Halina Worowiowa 

 

 Centrum Medycyny Naturalnej

Tel. 71/ 717 17 79 , Tel. Kom. 609 867 969

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »